• Voľná tekutina

    , Autor: kelly-2

    Dobrý Deň,pre bolesti v podbrušku ktoré mám 2tyzdne, resp. ešte stále trvaju,ale už slabšie .Bola som u gynekológa,ktory vylučil cystu a aj iné diagnózy,ale povedal že možno praskla cysta počas menzesu,nasiel voľnú tekutinu počas ultrazvuku.Je pravda že to je z prasknutej cysty?No a počas cyklu špinim aj viackrát,pan doktor povedal že možno sa mi tvoria cysty ktoré praskajú a preto to špinenie...ale vraj maternica aj vaječníky sú tip top bez nálezu.Môže tá tekutina byť po cyste?ako dlho asi trvá vstrebanie resp.dokedy by mali prejsť úplne bolesti?Ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň, voľná tekutina pri nenájdení predtým viditeľnej cysty môže súvisieť s prasknutím cysty. Vstrebanie je individuálne, závisí od množstva ako aj zloženia voľnej tekutiny. Voľná tekutina v malom množstve by nemalo spôsobovať dráždenie.