• Lactofeel gel

    , Autor: Miroslava 24793

    Dobrý večer, chcela by som sa opýtať ak som v 36tt a mám taký biely výtok niekedy sfarbený aj do slabozelana či môžem používať ešte lactofeel, ci to neublíži bábätku ked som skoro pred pôrodom. Alebo je to nejaký vážnejší problém. Ďakujem

    Dobrý deň, Lactofeel je voľnopredajný prípravok a obsahuje len kyselinu mliečnu a glykogén, neškodí to. Čo sa týka výtoku, takto Vám však na Vašu otázku neviem objektívne odpovedať. Pošva ku koncu tehotenstva produkuje väčšie množstvo pošvového sekrétu, je to súčasť prípravy na pôrod. Ak budú ťažkosti pretrvávať, spomeňte to pri najbližšej tehotenskej poradni. Pri akýchkoľvek ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte zdravotnícke zariadenie, kde plánujete rodiť.