• dotaz

    , Autor: kristina-5

    Zdravím . S priateľom sme mali orálny sex,po tom čo ejakuloval do mojich úst som to išla vypľuť, vypláchnuť si ústa a umyť ruky.Keďže všetko som vyplula a on sa len utrel servítkou do sucha mohlo mu na prstoch niečo ostať? Po 15min išiel uspokojiť on mňa a dal mi jeho prsty do úst pre zvlhčenie a tak do pošvy (nie hlboko). Mohlo mi v ústach niečo ostať? A oplodniť ma?

    Dobrý deň, nemyslím si, že uvedeným spôsobom mohlo dôjsť k otehotneniu.