• Clotrimazol AL100

    , Autor: sedmiska

    Dobry den,chcela by som sa opýtať či je možné užiť vag.tabletku Clotrimazol AL 100 v 38.tyzdni tehotenstva ,nemôže to bábätku nejako ublizit?Dakujem

    Dobrý deň, spomínané vaginálne tablety môžete užívať v 38. týždni tehotenstva, zavádzajte si ich ale radšej bez aplikátora. Plodu liek neublíži.