• Lomexin a krvácanie

    , Autor: cheribeth

    Dobrý deň, táto otázka tu už síce bola ale položím ju znova lebo mám rovnaký problém.
    Po prvom užití lomexin krému mi na druhý deň začalo krvácanie, na ďalší deň pokračovalo. Menštruáciu mám dostať až o 10 dní. Nikdy som predtým takýto problém, či skorú menštruáciu nemala. Môže to byť vedľajší účinok?

    Dobrý deň, Lomexin krém je vo všeobecnosti dobre tolerovaný, medzi vedľajšie účinky patrí ojedinele začervenanie slizníc pošvy alebo slabé pálenie pošvy. Vplyv na menštruáciu to vplyv nemá, ani nie sú popisované systémové vedľajšie či nežiadúce účinky, ale len ojedinelé lokálne vedľajšie účinky, ktoré som už spomenul. V prípade akýchkoľvek nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa.