• zelený výtok

    , Autor: odbornik6

    Dobrý deň,
    chcela by som sa vás opýtať už dlho ma trápy zelený výtok ktorého je veľmi veľa a dosť zapácham bola som pri viacerých lekároch ale liečba bola stále neúspešná. Vybrala som veľa vaginálnych tabliet a mastí. Mala som aj bolesti pri styku ale gynekológ mi dal ampicilín ktorý som jedla ale aj dávala do pošvy. Bolesti prešli ale výtok a zápach stále nie a na klitorise sa mi objavuje niečo ako biely povlak. Prosím vás môžte mi napísať čo by to mohlo byť o aké ochorenia by mohlo ísť, bojím sa že mi to môže spôsobiť zlé následky. Ani jeden gynekológ mi nevie pomôcť ...
    ďakujem veľmi pekne za odpoveď

    Dobrý deň,
    bohužiaľ takto na diaľku nie je možné vám ochorenie diagnostikovať
    dop.vyhľadať lekára, ktorý sa bude dlhodobo vaším problémom zaoberať, odobrať kultivácie a problém doriešiť, takýto dlhodobo trvajúci výtok určite nie je v norme, treba zvážiť tiež imunologické vyšetrenie, či nemáte slabšiu imunitu
    s pozdravom