• výtok

    , Autor: gabca30

    Dobrý deň, chcela by som sa opýtať ohľadom výtoku u mojej 11,5 ročnej dcéry. Asi pol roka pozorujem výtok. Niekedy je biely, inokedy dožlta, niekedy žltohnedý. Chcela by som sa opýtať, či je v tomto veku normálne, alebo treba navštíviť lekára. Menštruáciu ešte nemala. Používame intímku, nakoľko jej to nieje príjemné. Ďakujem

    Dobrý deň, ak máte pocit, že výtok mení farbu, prípadne zápach a podobne, môže sa jednať o nejaký typ infekcie a bolo by na mieste vyhľadať detského gynekológa
    ak sa jedná len o zmnožený belavý nezapáchajúci výtok, môžte stav len sledovať s uvidíte neskôr
    s pozdravom