• po laparoskopii

    , Autor: viki-24

    Dobrý deň,
    pred mesiacom som absolvovala laparoskopiu cysty na vaječníku, avšak cysta sa mi po dvoch týždňoch objavila opäť. Chcela by som sa Vás opýtať, kedy by som mohla začať byť sexuálne aktívna a kedy by som sa mohla kúpať na termálnom kúpalisku (pýtam sa kvôli infekciám a chlórovej vode)? Je možné, aby mi cysta pri pohlavnom styku praskla?
    Vopred Vám veľmi pekne ďakujem za odpoveď!

    Dobrý deň,
    po nastúpení novej menses môžte mať opätovne styk a taktiež i kúpanie
    cysta pri cvičení, pohybe alebo i pohl.styku môže teoreticky prasknúť-zavísí od veˇklkosti a type pohybu, ale áno možné to je .
    s pozdravom