• Gynekologicka prehliadka

    , Autor: odbornik6

    Dobrý deň,
    chcela by som sa Vás opýtať či je možné ísť na prehliadku ku inému gynekológovi aby mi buď potvrdil ale vyvrátil či môj gynekológ postupuje pri mne správne alebo nie. Lebo nie je možné aby mi povedal jeden deň niečo iné a o týždeň úplne niečo iné. Ďakujem za informovanie

    Dobrý deň,
    ak ste kapitovaná u jedného gynekológa, na konzultáciu môžte ísť kamkoľvek ale na priamu platbu, poisťovňa by ten istý výkon inému gynekológovi nepreplatila čiže bude od vás žiadať poplatok, i ak by sa jednalo o konzutláciu,
    s pozdravom