• Silná menštruácia

    , Autor: 23kvetina23

    Dobrý deň, moja 11 ročná dcéra dostala prvú menštruáciu v apríli, tri mesiace nič a teraz dostala , má ju už štvrtý deň , je silná, každé dve hodiny meníme vložku, za deň je to tak 9-10 kusov, máme s tým niečo robiť?

    Dobrý deň,
    ešte vyčkajte, ak by situácia pretrvávala, navštívte lekára, aj pre možné zvýšené straty železa
    s pozdravom