• menštruácia

    , Autor: anika

    Dobrý deň, chcela by som sa Vás opýtať 5 dni mi meškala menštruácia a potom som dostala slabí menzes. minulí mesiac som mala dva dni menštruáciu a aj to slabú. Je mi nevoľno ale nezvraciam, prsníky ma tiež bolia ale robila som si test a vyšiel mi negatívne. Brucho mám nafúknuté ako balón a už neviem čo mám robiť. Predtým než pôjdem k lekárovi som sa chcela poradiť. S priateľom by sme chceli babätko. tak teraz neviem či sa máme tešiť alebo nie. Ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň,
    neviem s čím sa teda potrebujete poradiť,
    teh.test opakujte a ak máte hociaké neistoty navštívte vášho lekára, urobí vám ultrazvuk.ak by sa nejednalo o tehotenstvo môže určiť príčinu vášho stavu, preliečiť vás aby ste bola pripravená na otehotnenie.
    Veľa šťastia
    S podzravom