• nieco sa deje

    , Autor: tonja

    som v 29tt a asi mam padnute dno.po potrebe na wc zo mna cosi vzdy vide dole z posvy von akoby krcok alebo co..videl to aj manzel.. nemozem ani chodit hlavne vecer..ked si sadnem tak to vojde dovnutra a lezim.. neviem co sa deje pomaly kazdy den to zo mna vychadza niekedy aj cez den.. pomozete mi prosim ? minule som mala aj krv na spodnom pradle. odvtedy nic.. len to zo mna kazdy den vychadza.. Dakujem za rychlu odpoved. pri synovi po porode mal 4100gr som vraj mala padnute panvove dno..ale to bolo pred 4rokmi... hrozi mi nieco? co sa deje? mam ist do nemocnice alebo co mam robit?

    Dobrý deň
    určite navštívte vášho obvodného lekára, váš stav zhodnotí a ak to bude nutné ,odošle vás na hospitalizáciu
    S pozdravom