• čo to môže byť ?

    , Autor: lucka92

    Dobrý deň,
    beriem HAK Belara a týždeň pred dobratím poslednej tabletky som dostala menzes, čo to môže znamenať? Chcem ešte dodať že asi 2 týždne pred tým sa môjmu nešikovnému priateľovi podarilo vyvrcholiť do mňa. Potom som pozorovala mierne bolesti v podbrušku neskôr sa dostavila menštruácia ako som spomínala týždeň pred dobratím poslednej tabletky. Približne pred rokom som v treťom mesiaci potratila môj gynekológ mi nasadil HAK ktoré neskôr prestali vyrábať a zmenil ich na Belaru ktorá mi prve mesiace moc nesedela ale potom sa to ustalo až do teraz. Aká je možnosť toho že by som mohla byť tehotná ?
    Ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň,
    ak užívate tablety dľa doporučení , tehotná by ste byť nemala.
    Krvácanie počas užívamnia niekedy byť môže.Ak však pretrváva špinenie či krvácanie mimo 7 dňovej pauzy, je na zváženie zmeniť HAK.
    Urobte si teh.test pre uistenie
    S pozdravom