• escapelle

    , Autor: odbornik6

    Dobry den,chcem sa opytat, 27.05.2014 som mala prvy pohlavny styk,zial nechraneny, nevieme ci partner ejakuloval, predtym som v pondelok 26.05.2014 rano uzila tabletu na oddialenie, v stredu 28.05.2014 som izila nudzovu antikoncepciu escapelle, priblizne po 17 hodinach, aka je mozbost,ze som tehotna? menstruaciu normalnu by som mala po vysadwni oddialujucich tabletiek dostat 2,3 dni od 26.05.2014 a nic, viem,ze tabletka escapelle to mohla cele podat, aka je sanca nanezelane twhotenstvo? za

    Dobrý deň,
    ak ste užila tabletku správne, riziko otehotnenia je minimálne, vyčkajte na menses, je oňpravda , že teraz bude cyklus narušený, ťažko povedať , kedy menses dostanete, po užití escapelle môžte začať krvácať i o veľa skôr.
    S pozdravom