• bolesť pri pohlavnom styku

    , Autor: gabi2541

    Zdravím chcem sa spýtať .. už asi rok som mala zapachajuci výtok ktorý som neriešila ...keď som sa pýtala môjho gynekologa odpovedal my že mám zlé prostredie pH a ze mám skúsiť niečo na to ako napr. Maldion tak som to neriesila a dala som si ten čo mi aj pomohla asi na dva tri dni ... uz tri mesiace mam noveho partnera a mala som od zaciatku bolesti ked do mna vnikal potom uz nie a on zacal po mesiaci sulozenia somnou mat problemy s mocenim a bolestou tak siel na stery kde mu zistili chlamydie a mne potomtok tiež ...obaja sme dojedli ATB doxyciklin lenze myslela som ze mi bolest prejde ale stale nic teraz ma to dokonca obcas boli len ked ma robi rukou poriadne si tam ani nemozem strcit prst na zaciatku vchodu to mam citlive akoby som to mala poranene taka bolest ked do mna z mojimy bolestami vnikne a chvilu sulozime s bolestou potom to prejde a uz ma to neboli neviem co s tym prosim ak niekto ma nejake taketo skusenosti poradte som zufala a neviem co mam robit :( ci si mam dat predpisat nejake maste na to alebo to mam takto trpet alebo co ..za radu vopred dakujem

    Dobrý deň,
    vo vašom prípade by som odobrala kompletné stery, o aký typ infekcie sa jedná aby bolo možné to preliečiť.Tým by sa mali vyšetriť všetky vaše ťažskoti.
    na začiatok si kúpte nejaký vaginálny výplach a vitagyn C alebo iný prípravok na obnovenie pH v pošve, uvidiíte ako sa situácia vyvinie.
    Veľa šťastia
    S pozdravom