• Problém s kondómom

    , Autor: striga129

    Dobrý večer.. . Chcela by som sa opýtať.. Máme s priateľom nasledovný problém a nevieme prečo.. Pri pohlavnom styku používame kondómy značky Durex. Vždy počas pohlavného styku alebo po ňom.. nás štípu pohlavné orgány.. chcela by som vedieť, že prečo. Vyskúšali sme už aj iné druhy kondómov, ale mne ešte ani jeden nepasoval.. Ďakujem za skorú odpoveď.

    Dobrý deň, môže sa jednať o alergiu na lubrikačnú látku, vyskúšajte inú značku, najlepšie hypoalergénny typ
    S pozdravom