• Krče

    , Autor: cloe

    Dobry den. Par dni ma uz trapi bolest pod bruchom na lavej strane, mala som pohlavny styk s priatelom a i pri milovani ma to boli, na spidnom pradle mam biely vytok ,neni to kruta bolest ale pri milovani to moc boli.Chcem sa opytat nemam ted moznost zajst ku gynekologicke vedeli by ste mi poradit liecbu doma?Dekuju za odpoved

    Dobrý deň,
    takto popisne sa dá dosť ťažko určiť odkiaĹ bolesť pochádza a čo ju spôsobuje, možností môže byť viac.Liečbu na doma vám takto poskytnúť nedokážem.Treba navštíviť lekáara , ktorý urobí ultrazvuk, môže sa jednať o cysty alebo nejaký zápalový proces č sa vyhpdnotí zo sterov a kultivácií.Doporučujem návštevu lekáara
    S pozdravom