• Hnacka doplnujuce info

    , Autor: Barborela

    Dobry den, pisala som vam ohladom hnacky a hak. S tym, ze ked ma v nedelu prehanalo mam sa 7 dni chranit. Ale chcem sa spytat ci si to možem ratat uz od pondelka ked v nedelu vecer ma prehanalo, dala som si 2 krat immodium a 2 krat hylak. Od vecera uz hnacka nehola. V pondelok rano som si dala este 1 krat immodium a o 7 hodin nato som si dala hak ako obvykle. Že ci sa ta pondelkova uz moze ratat ako ten prvy den. Dakujem

    Dobrý deň, áno, chráňte sa celý tento týždeň. Za predpokladu, že tráviace ťažkosti u Vás nebudú pretrvávať, sa od začiatku budúceho týždňa nemusíte doplnkovo chrániť. Pokračujte v pravidelnom užívaní tabliet hormonálnej antikoncepcie.