• Ochrana

    , Autor: Nicoletas

    Dobrý deň. Chcem sa spýtať, dňa 10.8. som zabudla užiť tabletku. Prišla som na to až 13.8. tak som užila teda dve naraz. 16.8. som nabehla na 7-dnovu pauzu a dostavila sa aj menštruácia ktorá trvala od 15.8.-22.8. 23.8. som začala užívať ďalší blister pravidelne. Dnes 28.8. sme mali nechránený pohlavný styk. Je možné nejaké riziko?
    Beriem antikoncepciu Daylla už vyše roka pravidelne a toto zabudnutie sa mi stalo prvýkrát.
    Ďakujem

    Dobrý deň, za daných okolností je pravdepodobnosť tehotenstva pomerne malá. Odsledujte si to. Pokračujte v pravidelnom a správnom užívaní tabliet hormonálnej antikoncepcie. Pri ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.