• Levosert

    , Autor: Lapajka

    Dobrý deň chcem sa opýtať či počas menštruácie je možné že vlákno telieska Levosert je von z pošvy . Ďakujem

    Dobrý deň, vlákno vnútromaternicového telieska sa štandardne strihá tak, aby trčalo cca 2 - 3 cm z krčka. Ak Vám trčí vlákno vnútromaternicového telieska z pošvy, je možné, že bolo vypudené z maternice. Odporúčam navštíviť Vášho obvodného gynekológa.