• Antikoncepcia Levonille

    , Autor: Lily712

    Dobrý deň pan doktor chcem sa opýtať ci je to normálne, od januára beriem antikoncepciu Levonille kazdy deň presne ako mam nikdy som žiadnu tabletu nevynechala, nikdy som nemala počas brania ziadne špinenie menzes mi prišiel vzdy v 7dnovej pauze,lenže tento mesiac mi prišiel mendzes o 10dni skôr,najprv hnede špinenie no na druhy deň klasicky menzes aj bolesti vsetko,stále beriem aktívne tablety aj ked teraz krvácam, mala som aj žalúdočné problémy tak som užívala algifen kvapky.Pred týždňom som bola u gyn.a ta mi povedala ze je všetko v poriadku od vtedy som pohoavny styk nemala,takže menzes mam 2x v mesiaci je to prosím vás normálne?nechcem behať ku dr ked som tam bola nedávno,ak by krvácanie trvalo urcite tam pôjdem.

    Dobrý deň, aj za predpokladu pravidelného užívania tabliet hormonálnej antikoncepcie, najmä v začiatkoch užívania, sa môže vyskytovať špinenie, prakticky aj počas celého cyklu. Odsledujte si to. Pokračujte v pravidelnom užívaní tabliet hormonálnej antikoncepcie. Pri pretrvávaní ťažkostí alebo v prípade nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa.