• Antikoncepcia vreya

    , Autor: Luci1568452

    Dobrý večer, už som Vám písala ohľadom užívania antikoncepčnej tabletky vreya, ktorá sa mi skoro vždy zasekne v hrdle pri prehĺtaní pre jej malú veľkosť, napriek tomu aj keď ju zapíjam dostatočným množstvom vody a robím všetko preto aby sa to nestalo. Preto sa chcem spýtať či si tabletku môžem vložiť do prázdnej vegánskej kapsuly vyrobenej z buničinovej vlákniny aby som zväčšila veľkosť antikoncepčnej tabletky a tak zabránila zaseknutiu. Za odpoveď ďakujem.

    Dobrý deň, takáto malá tabletka sa Vám nezasekne v hrdle, práve naopak, zväčšením objemu prehĺtaného sústa sa zvyšuje riziko zaseknutia. Pri problémoch s prehĺtaním navštívte otorinolaryngológa, môžete mať zväčšené krčné mandle.