• Kondóm ostal dnu

    , Autor: Mimi271

    Dobrý večer,pán doktor. Dnes sa nám stala s partnerom pri styku nehoda. Mali sme styk s kondóm,ktorý sa ale zvliekol,nevedeli sme či ostal dnu. Skúšali sme ho vybrať ale nič sme necítili. Styk sme mali cez plodné dni a partner zrejme ejakuloval do kondómu. Použila som aj pharmatex krém spolu s kondómom. Do pol hodiny som užila tabletku escapelle. Domov som prišla asi za hodinku,po použití Wc kondóm vypadol. Aká je možnosť otehotnenia?Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň, ak ejakulát ostal v kondóme a použili ste aj spermicídny krém, ako aj tabletku núdzovej hormonálnej antikoncepcie, pravdepodobnosť tehotenstva je malá.