• Maithalon

    , Autor: Renka22

    Dobrý deň, chcela by som sa spýtať. Pani lekárka mi zmenila antikoncepčné tabletky z Maithalon na Mistra len teraz začínam s prvým mesiacom týchto tabletiek bude nejak oslabená moja ochrana a ešte sa chcem spýtať tabletky Aflamil a dorziflex nejak ovplyvňujú účinky antikoncepcie? Ďakuje a prajem pekný deň.

    Dobrý deň, za predpokladu pravidelného užívania tabliet hormonálnej antikoncepcie ste plne chránená aj počas užívania nového preparátu hormonálnej antikoncepcie. Spomínané lieky neznižujú účinok hormonálnej antikoncepcie. Pokračujte v pravidelnom užívaní tabliet hormonálnej antikoncepcie.