• Spinenie pri HAK

    , Autor: Laurinka7

    Dobrý deň prajem beriem antikoncepciu Zlynda skoro 3 mesiace. Prvý mesiac som špinila, druhý mesiac mi prišlo menstruacia presne . A 3 mesiac mi prišla mensturacia 28.8.2021 trvalo to 5 dní. A 11.9 som začala zase krvácať asi tiež 5 dní a doteraz stále spinim. HAK beriem každý deň presne, nevynechala som ani raz. Pan doktor je to normalne ? Alebo musím ísť ku doktorovi ?
    Za odpoveď vopred ďakujem.

    Dobrý deň, počas užívania tohto typu hormonálnej antikoncepcie sa špinenie môže vyskytovať. Odsledujte si to. Pokračujte v pravidelnom užívaní tabliet hormonálnej antikoncepcie. Pri pretrvávaní ťažkostí alebo v prípade nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa.