• Zlynda

    , Autor: Adamová

    Dobrý deň,
    druhý mesiac si užívam antikoncepciu Zlynda, na ktorú som prešla plynule (bez 7 dňovej prestávky) z antikoncepcie Lyndinette 20. Menštruáciu som mala naposledy 7.5.2021. (vtedy som ešte brala Lyndinette 20 a mala som pravidelne max. 2-3 dňový slabučky menzes avšak veľkými bolesťami) od doby čo mi gynekológ predpísal Zlyndu vôbec nemám menštruáciu. Je to v poriadku? /tehotná nie som/
    ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň, áno, jedným z častých vedľajších alebo nežiadúcich účinkov je aj absencia krvácania, či špinenia. Odsledujte si to. Pokračujte v pravidelnom užívaní tabliet hormonálnej antikoncepcie.