• menštruacia

    , Autor: Anettka

    dobry den pan doktor beriem hatk maitalon v utorok som začala pauzu menzes som dostala v piatok bol taky v norme pre mna no mali sme pohl.styk a menzes mam odvtedy silnejši bojim sa že mi to neprejde :/ minuly mesiac som mala iba dva dni menzes a potom iba slabe špinenie obavam sa že mi to neprejde :/ mohli sme to tym sexom nejako podraždit? dakujem za odpoved vopred

    Dobrý deň, počas užívania hormonálnej antikoncepcie môže mať krvácanie z vysadenia rôznu intenzitu. Za predpokladu pravidelného užívania tabliet hormonálnej antikoncepcie ste chránená aj počas 7 dňovej pauzy. Odsledujte si to. Pri ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.