• 7 dňová pauza

    , Autor: Anonymka1

    Dobrý deň, pán doktor, ja by som sa chcela opýtať či som chránená pred tehotenstvom aj počas 7-dňovej pauzy, ktorá je medzi jednotlivými blistrami? Tabletky som brala pravidelne 21 dní každý deň v tom istom čase. Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň, za predpokladu pravidelného užívania tabliet hormonálnej antikoncepcie ste plne chránená aj počas 7 dňovej pauzy.