• Oneskorenie

    , Autor: Lula2222

    Dobrý deň, chcela by som sa opýtať. Mali sme s priateľom pohlavný styk aj s ejakuláciou, ale antikoncepciu tabletku som si zobrala až hneď po tom. Tak či budem chránená alebo nie. Tabletku beriem pravidelne. Ďakujem

    Dobrý deň, za predpokladu pravidelného užívania hormonálnej antikoncepcie ste chránená.