• antikoncepcia a reasec

    , Autor: anonymcek22

    Dobr yvecer, prosím vás momentálne mi začala dnes 7 dňová pauza a dala som si polku lieku reasec môže to ovplyvniť účinok antikoncepcie? ak áno tak led mi skončí 7 dňová pauza a začnem brat tabletky mám ich užívať aspoň 7 dni a popri tom sa chrániť inak alebo to neni potrebné. ďakujem

    Dobrý deň, ak máte pauzu v užívaní hormonálnej antikoncepcie, momentálne žiadne liečivá nemajú vplyv na jej účinok. Ak nebudete mať hnačku, alebo nedôjde k vracaniu po užití tabletky, nie je potrebné sa doplnkovo chrániť.