• Antikoncepcia

    , Autor: Marrimay

    Dobrý deň,

    Mám pár otázok k hak. Ako to je s použitím hylaku pri bolesti brucha? Nemala som hnačku ani zvracanie len ma bolelo brucho tak som použila hylak ale len raz. Som stále chránená ak to bolo počas 7 dňovej pauzy a mala som nechránený styk?

    Pri 7 dňovej pauze som tiež plne chránená?

    Je normálne mať teraz veľmi slabé menštruácie? Pred antikoncepciou som ich mala dosť silné.

    Ďakujem za odpovede.

    Dobrý deň, ak ste nemali hnačku alebo ste nevracali 3-4 hodiny po užití tabletky hormonálnej antikoncepcie a tabletky beriete pravidelne, ste chránená aj počas sedemdňovej pauzy. Krvácanie z vysadenia slabej intenzity je normálne. Pokračujte v pravidelnom užívaní tabliet hormonálnej antikoncepcie.