• užívanie

    , Autor: Barbora11

    Dobrý deň pán doktor,
    minulý mesiac som mala tráviace ťažkosti a pre istotu som užila tabletku z blistra na ďalší mesiac.
    Zaujímalo by ma, či je možné užiť tento blister bez tej 1 tabletky (čiže namiesto 21 tabletiek by som užila len 20 v daný mesiac).
    Bolo by to v poriadku? Vysadenie by trvalo 7 dní ako vždy?
    Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň, áno, môžete užiť o tabletku menej a následne mať 7 dňovú pauzu. Cyklus sa Vám skráti o deň. Následne pokračujte normálne v užívaní ďalšieho blistra.