• Prvá antikoncepcia

    , Autor: vvviktoria

    Dobrý deň
    V prvý deň užitia antikoncepcie som mala zároveň aj dátumovo prvý deň menštruácie ktorá prišla so slabým krvácaním no po prvom dni vymizla. Môžem ďalej pokračovať v užívaní antikoncepcie? Som naďalej chránená?

    Dobrý deň, ak ste začali užívať hormonálnu antikoncepciu v prvý deň menštruácie, ste chránená od začiatku užívania. Pokračujte v pravidelnom užívaní tabliet hormonálnej antikoncepcie.