• liek macmiror

    , Autor: Barbora11

    Dobrý večer pán doktor,
    počas predošlého mesiaca, blistru antikoncepcie som musela užívať liek macmiror. Potom som liečbu musela prerušiť kvôli krvácaniu a neskôr som začala brať ďalší blister antikoncepcie a douzivala liek.
    Môj lekár mi povedal, že antikoncepcia nefunguje v tomto mesiaci kvôli lieku, ktorý som douzivala ale v lekárni mi povedali, že moja antikoncepcia funguje po liečbe rovnako.
    Nevedeli by ste mi povedať ako to teda naozaj je?
    Je moja antikoncepcia po douzivani lieku v tomto mesiaci účinná, má oslabený účinok, alebo je úplne neúčinná?
    Mám používať ešte iný druh ochrany?
    Veľmi pekne ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň, Macmiror neovplyvňuje účinok hormonálnej antikoncepcie. Pokračujte v pravidelnom užívaní tabliet hormonálnej antikoncepcie.