• Mozem byt tetotna

    , Autor: Roxana

    Dobri den chcelaby som sa opitat mala som menstruaciu 30.6 a skoncila mi 1.7 a potom nic cista a potom zas skabulinka krv na nohavickach ale mala som stuk 30.6 este poobede ale us vecer som dostal testy som robyla boli negativne ale na jednom vi visla slabulinka ciarka kim bola mokr ale potom zmizla ta neviem nam aj tie tehotenske priznaki boliama velmi prsia mam bolesti slabucke bolesti v podbrusku a teciemi zlta tekutina s prsnika ta us nechapem alebo len skoro robeni test mam cakat do dalsiej menstruacii dakujem za odpoved

    Dobrý deň, spomínané ťažkosti môžu byť spôsobené hormonálnou nerovnováhou, napríklad hyperprolaktinémiou. Ak však nie je vylúčené tehotenstvo, odsledujte si to, pri meškaní menštruácie 14 dní si realizujte tehotenský test. V prípade akýchkoľvek ťažkostí alebo nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa.