• antika

    , Autor: Žofi

    dobrý deň mám otázku. beriem hatk, dnes som začala 2 balenie, tbl som užila o 21:00. Môžem otwjoteniet keď mi včera skončila 7 dňová pauza a tabletku som užila až teraz večer? ďakujem za odpoved☺️

    Dobrý deň, nie, za predpokladu pravidelného užívania tabliet hormonálnej antikoncepcie ste chránená aj počas sedemdňovej pauzy. Pokračujte v pravidelnom užívaní tabliet hormonálnej antikoncepcie.