• obavy

    , Autor: Žofi

    dobrý deň. užívam hatk, práve mám 7 dňovú pauzu. krvácanie sa dostavilo na 3 deň. môžem byt tehotná keď v jeden deň počas užívania tabliet som mala takú polotuhu stolicu? nebola riedka, bola pevná len sa mi zdá že trosku trošičku riedka. Bolo to tak maximálne hodinku po užití tabletky... mám si urobiť test? mám veľké obavy. Hatk beriem poctivo ďakujem za odpoved ☺️

    Dobrý deň, ak sa nejednalo o hnačku alebo opakované preháňanie a antikoncepciu užívate pravidelne, nemusíte sa obávať. Pokračujte v pravidelnom užívaní tabliet hormonálnej antikoncepcie.