• Antikoncepcia Desirett

    , Autor: 5ka2

    Dobrý den pán doktor chcela by som sa spýtať začala som pred 20 dňami brat antikoncepciu Desirett a od vtedy stále krvacam. Je to v poriadku kým si organizmus na HA zvykne alebo ju radšej vysadiť. Čo by ste mi poprípade navrhli ešte stále kojim. Ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň, v začiatkoch užívania hormonálnej antikoncepcie sa špinenie aj počas užívania tabliet môže vyskytovať. Je to pomerne časté. Odsledujte si to. Pri pretrvávaní ťažkostí, ako aj v prípade nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa.