• Vynechaná tabletka

    , Autor: Nelly093

    Dobrý deň, beriem antikoncepciu tri regol už vyše roka...v stredu mi skončila menštruácia a vo štvrtok som mala začať brať tabletky z nového blistra...vo štvrtok som mala pohlavný styk a večer pred spaním som prvýkrát v živote zabudla užiť tabletku, užila som ju až dnes (piatok) poobede (o 16 hodín neskôr ,ako som mala), moja otázka je teda, či som chránená alebo je tu možnosť tehotenstva?

    Dobrý deň, za istých okolností tu je šanca tehotenstva, hoci je veľmi malá. Pokračujte v pravidelnom užívaní tabliet hormonálnej antikoncepcie.