• Môžem byť tehotná ak...

    , Autor: kitti124

    Dobrý deň. V decembri som chcela aby mi menštruácia prisla neskôr tak som v novembri brala HAK (Mistra) o 4 dni dalej. Od vtedy kazdy mesiac som do brala blister ale trebalo mi uzit aj tabletky z druheho blistra aby mi vyslo 21 dni. Teraz som sa rozhodla ze chcem ist na ten isty rezim brania tabletiek akym som zacala na zaciatku. Tak som v januári 2020 brala len 18dni tabletky a prestala som na 3. Den som dostala menštruáciu. S partnerom sme sa nechranili a vošiel do mňa. Mozem byť tehotna ?

    Dobrý deň, aj napriek posunu menštruácie, za predpokladu, že ste tabletky užívali pravidelne, je riziko tehotenstva minimálne. Odsledujte si to. Pri akýchkoľvek ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.