• Bolesti

    , Autor: Barborela

    Dobry den, od oktobra uzivam antikoncepciu axia daily hlavne kvoli bolestivej menstruacii a silnemu krvacaniu. Jeden mesiac som mala menzes slaby a bez bolesti, no teraz zas mam bolesti a silnejsie krvacanie. Kedy sa to upraví? Ďakujem

    Dobrý deň, je to u každej ženy individuálne, niekedy to trvá pár mesiacov, niekedy pol roka. Nie je to nič neobvyklé pri užívaní hormonálnej antikoncepcie.