• Antibiotika

    , Autor: Tani71

    Dobrý den. Týždeň som brala Antibiotíka augmentin. Beriem HAK belara. V ten istý deň som dobrala antibiotika augmentin a zároveň poslednú tabletku HAK. Po 7 dňovej pauze budem znovu chránená?

    Dobrý deň, za predpokladu, že budete užívať tabletky hormonálnej antikoncepcie pravidelne a načas, budete chránená.