• pharmatex

    , Autor: imi0311

    dobry den!
    mali sme styk s priatelkou bez kondomu. pouzivali sme si lokalnu antikoncepciu pharmatex tabletky 2 kusy do posvy. styk sme mali bez ejakulacii do posvy. moze sa stat ze sa otehotnila? kolko percent je sanca na to? dakujem za odpoved.

    Dobrý deň, spomínaný prípravok je lokálna antikoncepcia so spermicídnym účinkom a antiseptickým účinkom. Ak ho partnerka užila podľa návodu, tehotenstvo je málo pravdepodobné. Percentuálne Vám to vyjadriť neviem.