• Zaludocne problemy

    , Autor: Barborela

    Dobry den, kolko hodin po uziti antikoncepcie Axia daily ma "nesmie" prehnat, aby sa antikoncepcia stihla vstrebať a jej ucinok bol zachovany. Viem, ze 3-4 hodiny pred uzitim by to malo byt ok, ale neviem kolko hodin po uziti trva kym sa tabletka dostatocne vstrebe. Ďakujem

    Dobrý deň, ak Vás preženie alebo ak vraciate v priebehu 3 – 4 hodín po užití tablety, existuje riziko, že liečivá z antikoncepčnej tablety sa nemusia v čreve úplne vstrebať.