• pomoc

    , Autor: bibikkk

    Dobrý deň. Beriem antikoncepciu Belara a myslím že mám vedľajší účinok vo forme častého mocenia. Nemám zápal ani nič podobne, tehotná niesom. No napriek tomu mám nutkanie na mocenie veľmi často. Môže to byt naozaj z tabletiek?

    Dobrý deň, nepoznám všetky okolnosti ani informácie, takže sa neviem objektívne vyjadriť. Časté močenie nepatrí medzi nežiadúce účinky Belary, skôr si myslím, že ste prechladnutá. Skúste piť dostatok tekutín (2,5l / deň), urologického čaju. Pri pretrvávaní ťažkostí navštívte Vášho obvodného lekára.