• Tehotenstvo?

    , Autor: Alex56

    Dobrý podvečer, dnes budem brat 8.tabletku z prvého blistra antikoncepcie (prvá tabletka zobrata prvý deň krvácania) je to moja úplne prvá antikoncepcia. Chcem sa opýtať keď budem mať nechránený pohlavný styk s partnerom a "urobí" sa do mňa môžem byť tehotná?

    Dobrý deň, ak ste začali užívať hormonálnu antikoncepciu v prvý deň menštruácie a užívali ste ju pravidelne, ste chránená, pravdepodobnosť tehotenstva je malá.