• Aidee

    , Autor: Kika2407

    Dobrý večer, beriem antikoncepciu Aidee vždy o 18:00, dnes presne po 1hod.45min.som mala jednorazovú hnačku alebo teda redšiu stolicu. Máme sa chrániť aj inak alebo som chránená? Väčšinu som totiž čítala že za hnačku sa berie dlhotrvajúca hnačka a nie jednorazová. Ďakujem

    Dobrý deň, ak sa ozaj jednalo len o jednorázové slabšie prehnanie či redšiu stolicu, účinok antikoncepcie by nemal byť oslabený. Vo všeobecnosti sa pri opakovanej hnačke odporúča doplnková ochrana (kondóm) nasledujúcich 7 dní.