• výtok

    , Autor: bibikkk

    dobrý deň. beriem antikoncepciu belara mám asi tyzden po menštruácii a vidím hrudky vo svojom vytoku. Je to normálne alebo nejaká choroba?

    Dobrý deň, takto sa objektívne vyjadriť neviem, môže sa jednať o vaginálnu infekciu. Pri pretrvávaní ťažkostí alebo pri nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa, ktorý na základe vyšetrenia stanoví ďalší postup, eventuálne odoberie výter na K+C a nasadí potrebnú liečbu.