• 7dňova pauza

    , Autor:

    Dobrý deň, prosim Vás, ak užívam antikoncepciu lunytta a namiesto oddychového týždňa som pokračovala ďalej v braní nového blistra, je možné že počas brania všetkých 21 tabletiek môžem mať bolesti v podbrušku?
    Ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň, počas užívania druhého blistra sa môže objaviť špinenie alebo krvácanie, ako aj bolesti v podbrušku, ktoré patria medzi časté vedľajšie účinky. Pri akýchkoľvek nejasnostiach alebo ťažkostiach kontaktujte Vášho obvodného gynekológa.