• Antikoncepcia a špinenie

    , Autor: lara1891

    Dobrý deň, chcela by som sa Vás spýtať jednu otázku. Bola som si dať predpísať antikoncepciu a viem, že ju mám začať užívať prvý deň menštruácie. No bohužiaľ menštruácia mi už 9 dní mešká a namiesto toho prišlo špinenie. Myslím si, že je to spôsobené stresom a únavou, a preto sa chcem spýtať či mám počkať s tabletkami, kým príde menštruacia alebo ich môžem začať užívať už teraz ? Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň, ak Vám menštruacia mešká 9 dní a doteraz sa Vám to nestalo, hoci asi tušíte príčinu, navštívte Vášho obvodného gynekológa a upovedomte ho o danej situácii. Je dôležité aj vylúčiť tehotenstvo. Zatiaľ by som tabletky neužíval.